Tipy na koupelnu ve sklepě

02.03.15

Předtím, než vyrazíte na, a aby si pěkné sklepní koupelny je nezbytné připravit potřebné plány a materiály. Je třeba měřit zamýšlený prostor, takže budete mít velikost prostoru pro práci a dát všechny potřebné koupelen. Prostor by měl být schopen pojmout WC, sinkArticle Submission, sprchový kout a vanu, pokud máte nazbyt.

Suterénu je tmavší než zbytek domu díky své poloze, takže dostatek osvětlení je také velmi důležité. Můžete nainstalovat světla všech koutů, nebo mají okna nechat přirozené světlo do koupelny. Můžete také přidat do zrcadla odrážejí to, co málo světla máte uvnitř. Několik světel kolem zrcadla může být také dobrý nápad.

Koupelna by měla mít dostatek prostoru, aby vám umožní pohybovat. Při instalaci WC, je důležité, aby byl umístěn v oblasti, kde je dostatek prostoru mezi ním a stěnou. Můžete nainstalovat menší záchody se dostat to nejlepší z omezeného prostoru.

Několik Nástěnný skříně a ručníky regály se uvolnit podlahovou plochu a zároveň umožňuje dostatek úložiště pro vaše ručníky a dalšími toaletními potřebami. Ty by se třeba žádných Koupelnové stolky, protože to bude jíst to, co málo prostoru máte jednoduchý dřez by mělo stačit.

S suterénu koupelně budete mít stejné výhody pravidelného koupelně, ale za menší cenu v porovnání s mající jeden z nejvyšších pater a to je dobré využití pro sklepě také

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: