Jak prodávat nemovitosti na internetu

05.03.15

Spotřebitelé v dnešní době chtějí vidět širokou škálu výpisy nemovitostí na realitním serveru, ale to není všechno. Kromě toho by se také rád komunikovat s seznam majetku v jedné cestě nebo jiný. To bude zahrnovat možnost kliknout na miniaturu zažít větší, lepší výhled. Chtějí také, aby se virtuální prohlídky uvnitř inzerované nemovitosti. Moderní technologie, dělal, že spotřebitelé očekávají, tyto věci bude standardní funkce realitní sites.Therefore, moderní zástupce muset zůstat konkurenční on-line, a nabízejí zákazníkům to, co chtějí.

Naštěstí existuje řešení v tomto řešení PG Real Estate nabízejí širokou škálu možností, jak pomoci realitní kanceláře předvést vlastnosti. To by obsahovat popis textu, videa a galerie obrazu, ubytování kalendář, mapy, a tak dále. K dispozici jsou open source aplikace, vyrobené dispozici, které mohou být instalovány na stávajících webových stránkách, jak posílit zkušenosti spotřebitelů. Nemluvě o fantastické fotogalerii programy, kde je možné nahrát několik obrázků v jednom sezení. Opravdu příjemnou vlastností je, že realitní agent může chránit své záznamy prostřednictvím využití vodoznaků nebo loga, aby se zabránilo seznam obsahu krást.

Použití PG Real Estate umožní realitní agenti, aby předvedli své zápisy na své vlastní realitním serveru pomocí panoramatické styl, který zaručí mnohem více pohledů, než předtím.

Zlepšení webových stránek použitelnost

Realitní odborníci budou milovat klíč Multilingual Real Estate skript, který umožňuje jim řídit texty webu přes back-end, který podporuje šesti jazyky, jako je angličtina, španělština, ruština, francouzština, turecké a německé. Návštěvníci realitní weby nechtějí bojovat, aby se plavil po jejich cestu kolem, a určitě kliknout během několika sekund by se zjistí, že místo, které jsou na návštěvě značek je pro ně těžké najít to, co hledají (i při první návštěvě ).

Problém s realitní weby jsou, že zaostávají v mnoha ohledech. Většina z nich je přeplněná s příliš mnoho grafiky a spoustu zbytečných informací. Kromě menu jsou těžko k nalezení, a instrukce o tom, kde jít chybí. Informace jsou také špatně organizedFree dotisk články, což je pro uživatele obtížné zjistit, že cestu kolem realitní web. To jsou všechno věci, které mohou snížit šance realitní agent, kterými jsou on-line úspěch. Uživatelé internetu v dnešní době očekávat, že jednoduchost a organizaci.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: