Nápady na interiér koupelen

03.03.15

Osvětlení FixturesYou může strávit spoustu peněz renovaci koupelny, ale to budou svítidla, které přidat završení a díky nimž jsou koupelny radost používat. Ujistěte se, že dát dostatečnou pozornost osvětlení od začátku. Správné osvětlení zvýrazní vaše předělávání úsilí, zatímco nedostatečné osvětlení bude odvádět pozornost od nich. Příliš často koupelna osvětlení je nedostatečné. Nemusíte kupovat drahé koupelna svítidla, jak vyřešit problém, ale musíte si koupit správné příslušenství. Můžete být kreativní a koupit výrazné, ale vkusné příslušenství, které jdou se zbytkem vašeho interiéru.

Integrace StorageWhen plánujete vaši koupelnu design interiéru, pamatujte, že budete muset někam dát prádelník. Storage je nudný, ale důležitým hlediskem koupelnového designu; vy byste se divila, jak moc jsme se udržet v našich koupelnách, včetně léků, hygienických potřeb, hromady ručníků a někdy i koše na prádlo taky. Nenechte se pokušení šetřit na paměti, které šetří místo. To je velmi neekonomické, protože nepořádek musí jít někam, a koupelna s malou skladování je přeplněná koupelna - ne velký, nebo uklidňující vůbec. Nestyďte se s nápady: Prohlédněte si skladovacích nádob na téma vaše koupelna se budete cítit méně naštvaný asi věnovat prostor na to. Minimalistická koupelna bude vypadat skvěle s tradiční bílé koupelny skříň, zatímco v rustikálním stylu koupelna bude posílena borovice skříň, snad s šablonami.

Koupelna MirrorsBathroom zrcadla přijít v mnoha různých tvarů, velikostí a stylů: obdélníkové, kulaté, oválné, speciálních tvarů, s i bez rámů, a velké i malé. Dekorativní nástěnná svítidla namontované na každé straně standardní zrcátka se rozsvítí na obou stranách obličeje rovnoměrně, bez stínů. Nástěnný držák Svítidlo může být také namontován v horní části zrcadla. Svítidla využívající žárovky za skleněných nebo plastových difuzorů emitovat nejvíce lichotivé světlo.

Bezpečnostní opatření v koupelně designOne z nejdůležitějších bezpečnostních opatření je mít na paměti, že voda a elektřina nejdou dohromady. Lehké přepínače by měl být buď typ kabelu, nebo se nachází mimo koupelnu sám. Měli byste se také ujistit, že elektrické zásuvky pro takové položky, jako je vysoušeč vlasů jsou v bezpečí, zvláště pokud jsou tyto vývody jsou umístěny v blízkosti vodních zdrojů. Staré nebo poškozené zásuvky může způsobit elektrickým proudem, nebo přehřátí a nebezpečí vzniku požáru. Pokud vaše vývody vykazují známky opotřebení, získat kvalifikovaného elektrikáře, aby je nahradili. Dobrý způsob, jak snížit riziko úrazu elektrickým proudem, je nainstalovat zemní obvodu interruptersScience článků, které detekují chyby a zastavení napájení v případě, že jsou všechna elektrická úniky v obvodu.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: